- facebook google+ Vimeo YouTube

O nas

GoDiving to miejsce, które skupia nurkowych zapaleńców, profesjonalistów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem  dotyczącym nurkowania. Jeśli jeszcze nie wiecie czy chcielibyście rozpocząć podstawowy kurs OWD (Open Water Diver), zapraszamy na basenowe  zajęcia  Intro.
Kurs OWD to przede wszystkim radość poznawania nowego (podwodnego) środowiska, ale również okrywanie nowego siebie – spokojnego, wyluzowanego, szczęśliwego. Każdy uczestnik kursu  przekona się, że

NURKOWANIE = SZCZĘŚCIE

A po pierwszym kursie rośnie chęć poznawania i doskonalenia m.in. pływalności, bo z każdym nurkiem uświadamiamy sobie, że wciąż niewiele wiemy. Wiedzę i horyzonty należy poszerzać i zdobywać nowe doświadczenia aby nurkować coraz bardziej świadomie, z coraz większą przyjemnością po otrzymaniu kolejnych dawek wiedzy i uzyskaniu kolejnych umiejętności.
Właśnie u nas znajdziesz instruktorów, którzy na zajęciach indywidualnych i grupowych wskażą Ci co poprawić w technice, co usprawnić w sprzęcie tak, aby nurkowało Ci się jeszcze przyjemniej, bezpieczniej i pewniej.
Postaramy abyś popełniał coraz mniej błędów i czuł się coraz pewniej pod wodą. Zapraszamy.


Jak już wiecie, albo dowiecie się na pierwszym kursie, nurkowanie to niesamowita przygoda, której przeżywanie sprawia jeszcze więcej satysfakcji i przyjemności jeśli wiemy, że robimy to dobrze. Dlatego KAŻDEGO, kto chciałby nurkować lepiej, bardziej świadomie zapraszamy na warsztaty i kolejne kursy, podczas których dowiecie się więcej o: sylwetce, trymie, nowych zróżnicowanych konfiguracjach sprzętu, możliwościach jakie daje, o wadach i zaletach konkretnych rozwiązań. Jesteśmy grupą doświadczonych nurków, chcących dzielić się wiedzą i doświadczeniem, wiemy, że OWD lub AOWD to dopiero sam początek drogi - nasza wiedza i doświadczenie pozwoli rozwinąć Ci skrzydła i powiedzieć:
"Kurcze, to było proste! Czemu sam na to nie padłem?
Czemu tak długo popełniałem drobny błąd, nie wiedząc co się dzieje….".
Warto doszkalać się i pytać.

My jesteśmy od tego aby na te pytania odpowiadać.

Nasza kadra

Błażej Kabziński - PADI Instruktor MSDT

Błażej KabzińskiWoda i oglądanie tego co jest pod jej powierzchnią, to coś co robiłem od momentu kiedy dostałem w swoje ręce pierwsze okulary i maskę, ułatwiające oglądanie podwodnego świata. Na początku to była wanna, basen, kąpielisko, a później pojawiła się coraz większa chęć pozostania pod woda dłużej niż na czas jednego oddechu. 

Często myślałem o rozpoczęciu przygody z nurkowaniem, ale pojawiały się inne wyzwania, bardziej dostępne i bardziej popularne wśród moich znajomych, a do tego jeszcze podszepty, że nurkowanie jest kosztowne i niebezpieczne, dlatego przez pewien czas nic się nie działo. Pewnego dnia dostałem prezent (imieninowy) zajęcia Intro na basenie w Warszawie i podczas tych godzinnych zajęć, kiedy zanurzyłem się na dłużej niż jeden oddech,  poczułem niezwykłą przyjemność z przebywania pod wodą i spokój. Do tego TO (niesamowite) uczucie nieważkości. Przepadłem i zaczęło się :) z każdym nurkiem chcesz więcej, więcej i lepiej... kurs OWD, AOWD itd. Szybko dotarło do mnie, że ciągle mi mało i chce się doskonalić oraz przekazywać swoją wiedzę innym – przekazywać to czego mnie nauczono oraz sam się nauczyłem.

Nurkowanie dla mnie nie jest celem samym w sobie, choć sprawia mi wielką przyjemność, ale ma pomóc uzyskać jakiś cel. Podobnie jak z jazdą samochodem, lubię prowadzić samochód, ale nikt nie jeździ samochodem po to żeby nim jeździć, tylko żeby coś zrealizować. Dla jednych to będzie przejażdżka na zakupy, a dla innej osoby zrobienie okrążenia na torze wyścigowym w jeszcze lepszym czasie. Z nurkowaniem dla mnie jest podobnie, każdy nurkujący wcześniej czy później znajdzie swój pomysł na ten sport. Dla wielu to będzie oglądanie kolorowych rybek, inni zaczną poszukiwać nieznanej roślinności lub znalezisk archeologicznych, kogoś zafascynuje nurkowanie na wrakach, a innego bicie życiowych rekordów głębokości.

Jedno jest pewne cokolwiek was pociąga pod wodą, powinno to być dla was ciekawe, przyjemne i spokojne, zgodne z rytmem wody, która was otacza.
To jest moje motto nurkowe, i zawsze chętnie podzielę sie swoją wiedza i wrażeniami na temat nurkowania, szczególnie w Polsce.Paweł Kwiatkowski - PADI Instruktor MSDT

Paweł KwiatkowskiNazywam się Paweł Kwiatkowski, dla wszystkich którzy mnie znają lub chcą mnie poznać po prostu Kwiatek. Nurkowaniem zajmuję od 3 lat i właściwie przypadkowo zaczęła się ta moja przygoda na Karaibach, ponieważ wyznaję zasadę że trzeba żyć szybko i sprawnie, dzisiaj jestem dyplomowanym Instruktorem PADI, najfajniejszej i najbardziej znanej organizacji nurkowej na świecie.

Jak każdy z was startowałem od “zera” i niestety musiałem odstawić moje poprzednie hobby, czyli dalekie podróże motocyklowe, ale uwierzcie warto zmienić upodobania z nawet najciekawszych zajęć, aby doświadczyć spokoju i ciszy, którą gwarantuje ci nurkowanie, a szczególnie nurkowanie z GoDiving :).Emma Marczewska - PADI Instruktor MSDT

Emilia MarczewskaKażdy ludź potrzebuje miejsca, które będzie tylko dla niego. Dla mnie tym miejscem są podwodne głębiny. Na lądzię jestem zwierzęciem towarzyskim jednak kiedy przychodzi czas na wyciszenie, refleksję i zamyślenie - uciekam pod wodę. Tam panuje cisza, tam panuje spokój, tam prawdziwie króluje Natura i prostota - tam słownik ludzi sprowadza się do kilkudziesięciu znaków migowych.

I tak już od 12 lat - czasem z jedną butlą na sobie, czasem z kilkoma... Przez ten czas widziałam morza, oceany, jeziora, rzeki, rafy, wraki, rekiny, wieloryby, olbrzymie żółwie i tysiące innych stworzeń czasem rodem z wyobraźni twórców horrorów lub science-fiction - a i tak nie jest to nawet czwarta część tego, co chcę jeszcze zobaczyć.
Teraz swoją pasją zarażam innych - szkolę nowe pokolenie nurków i oprowadzam ich po podwodnym świecie :).Jan Domański

Jan DomańskiOd trzeciego roku życia pływam po wodzie, najpierw po Mazurach, a gdy okazało się, że jeziora są za małe już tylko po morzach i oceanach.
Średnio na słonej wodzie spędzam 6-9 miesięcy w roku.

Zorganizowałem kilkadziesiąt wypraw, a największa to wyprawa dookoła świata na przełomie 2013 i 2014 roku. Nie przepuszczę żadnej okazji aby dać nura pod wodę,  czy to ze sprzętem, czy w samym ABC. 

Kocham wodę i wszystko co z nią związane - nie mam problemów z trimixem ;).
Zawodowo jestem kapitanem jachtowym, organizatorem rejsów morskich, wypadów nurkowych, moja firma od 2005 roku rozwija się prężnie pod nazwą
OrtemSail.pl - a teraz postanowiłem rozszerzyć działalność właśnie o nurkowanie - moje hobby i pasję. :)  :o)  :)