- facebook google+ Vimeo YouTube

Zwiedzaj z nami świat, niedostępny dla większości ludzi

Zapraszamy na przygotowane prze nas wyprawy nurkowe.
Proponujemy wyjazdy nad ciekawe i piekne polskie akweny, jak również bardziej egzotyczne wyprawy poza Polskę i Europę.

Wyjazdy nurkowe

Jak sprawić, aby długo wyczekiwany urlop był niezapomniany? Odpowiedzią na tak postawione pytanie są oczywiście wyjazdy nurkowe. Organizujemy wyjątkowe wyprawy, które mają jeden zasadniczy cel – zapewnić Wam jak największą frajdę z odkrywania podwodnego świata. Bardzo zależało nam na tym, aby w przygotowanej przez nas ofercie idealną opcję dla siebie mógł znaleźć dosłownie każdy. Nie musicie martwić się o to, że wyjazdy nurkowe zawsze wiążą się z koniecznością przebycia tysięcy kilometrów.

Gwarantujemy, że na terenie samej tylko Polski znajduje się przynajmniej kilkanaście miejsc, które zachwycą nawet najbardziej wymagających fanów nurkowania. Jeżeli jednak chcecie wyjechać z kraju, to z największą przyjemnością zabierzemy Was do Grecji,Egiptu lub Meksyku – i to nawet na cały tydzień lub więcej w przypadku bardziej odległych destynacji. Jeżeli natomiast chodzi o wydarzenia organizowane w Polsce, to wystarczy, że zarezerwujecie sobie 2 dni. Zapewniamy, że warto! Zapraszamy do kontaktu. wyjaśnimy Wam wszystkie szczegóły, kiedy zapisać się na wyjazd i w jaki sposób należy to zrobić.


Najbliższe wyjazdy

Jadąc na wyprawę nurkową, albo nawet na zwykłe nurkowania, pamietaj o ubezpieczeniu nurkowym! GoDiving poleca DAN - jedyna, niekomercyjna organizacaja działająca na świecie, zajmująca się badaniami wypadków i powikłań po wypadkach nurkowych. Nie ma innej organizacji, która jest wstanie tak szybko zareagować na wypadek nurkowy, a przecież nie zawsze nurkujemy blisko cywilizacji.