section-36e46db

Butle nurkowe

Napełnianie butli - Cennik

section-1044bd3

Z przyjemnością nabijemy Ci butlę do ciśnienia 200 bar. Dysponujemy oddzielnym bankiem powietrza oraz nitrox w celu sprawnego i szybkiego ładowania Waszych butli.

Zapraszamy ze swoimi butlami do naszej siedziby przy ul. Arrasowej 13 w Warszawie. Szczegóły dojazdu i godziny otwarcia znajdziesz w zakładce kontakt.

Legalizacja Butli odbywa się cyklicznie raz na miesiąc jest to zazwyczaj koniec miesiąca . Należy dostarczyć butlę do 15 każdego miesiąca a odebrać po uprzednim kontakcie telefonicznie/sms/email.
W przypadku stwierdzenia braku ważnej legalizacji butli lub podejrzenia przez pracownika kiepskiego jej stanu technicznego - nie zostanie napełniona.

nazwacena
Napełnianie butli powietrzem2 zł/litr
Napełnianie butli powietrzem - nasi kursanci1,60 zł/litr
Napełnianie butli powietrzem (czystość tlenowa)2,5 zł/litr
Napełnianie butli nitroxem  do 32% (z banku)2,5 zł/litr
Napełnianie butli nitroxem 32% - 40%3 zł/litr
Napełnianie butli nitroxem 40% - 80%5,50 zł/litr
Napełnianie tlenem8 zł/litr
Napełnianie Trimixok. 40 gr/l helu
Czyszczenie butli80 zł
Czyszczenie butli (czystość tlenowa)110 zł
Napełnianie butli paintball10 zł

Przy napełnianiu butli mieszankami oddechowymi wymagane jest okazanie licencji uprawniającej do korzystania z zamówionej mieszanki oddechowej, analiza gazu w obecności obsługi oraz wpisanie się do rejestru napełniania butli.

Publikowany cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.
Podane kalkulacje mogą nie zawierać wszystkich komponentów. W przypadku zainteresowania szczegółami naszej oferty prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółów.