About

Nurkowanie

Ciesz się przygodą

O nas

GoDiving to miejsce, które skupia nurkowych zapaleńców - profesjonalistów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem  dotyczącym nurkowania.

Właśnie u nas znajdziesz instruktorów, którzy na zajęciach indywidualnych i grupowych wskażą Ci co poprawić w technice lub co usprawnić w sprzęcie tak, aby nurkowało Ci się jeszcze przyjemniej, bezpieczniej i pewniej.

Nurkowanie to niesamowita przygoda, której przeżywanie sprawia jeszcze więcej satysfakcji i przyjemności jeśli wiemy, że robimy to dobrze. Dlatego KAŻDEGO, kto chciałby nurkować lepiej i bardziej świadomie zapraszamy na warsztaty i kolejne kursy, podczas których dowiecie się więcej o: sylwetce, trymie, nowych zróżnicowanych konfiguracjach sprzętu i możliwościach jakie dają, o wadach i zaletach konkretnych rozwiązań. Nasza wiedza i doświadczenie pozwoli Ci bezpiecznie rozpocząć i kontynuować niezwykłą przygodę jaką jest nurkowanie.

 

Zapraszamy.

dlaczego my
Icons
Doświadczona kadra

Szkolimy od wielu lat, a nurkujemy znacznie dłużej 🙂 Pozwala nam to dobrze dopasować proces szkolenia do Twoich indywidualnych potrzeb.

Niezwykłe miejsca

Z nami zobaczysz miejsca dostępne dla nielicznych. Zobaczysz niezwykłe miejsca oraz zwierzęta.

Bezpieczeństwo

Nasze kursy organizujemy na najwyższym poziomie technicznym i logistycznym. Zawsze pod ręką mamy zestaw tlenowy i wszystko co niezbędne do udzielenia pierwszej pomocy.