Podstawowe kursy nurkowania OWD, Padi, ISSF, nauka nurkowania z certyfikatem, szkoła nurkowania - Warszawa

Kursy, nauka, szkoła nurkowania - Warszawa
Podjęliście decyzję, że zaczynacie nurkować...
Czy wystarczy wypożyczyć sprzęt i wskoczyć do wody?

Oczywiście, że nie.

Dlaczego?

  • żadna baza nurkowa nie wypożyczy sprzętu nurkowi bez odpowiedniego certyfikatu.
  • nurkowanie ma być przyjemnością, a więc powinniście wiedzieć jak to się robi.
  • Najważniejsze – bez ukończenia odpowiedniego szkolenia i odpowiedniej świadomości łatwo o poważny wypadek, a tego raczej nikt nie chce.

W naszej szkole oferujemy Wam wszystkie certyfikowane kursy dostępne w PADI, czyli najpopularniejszej, największej i najbardziej rozpoznawalnej organizacji nurkowej na świecie.
Szkolimy również w ramach organizacji ISSF. Ten wariant polecamy szczególnie osobom bardziej ambitnym i chcącym uzyskać ponadprzeciętne umiejętności nurkowe. Naukę rozpocząć trzeba od stopnia OWD (Open Water Diver), a dalsza ścieżka rozwoju już zależy od Was.

 

Komu certyfikowany kurs nurkowania?

Co kryje podwodna toń? W wodzie nasze zmysły funkcjonują inaczej. Dźwięki i kolory stają się nadzwyczajne. Fauna i flora zachwycają różnorodnością, a my sami możemy na chwilę zapomnieć o grawitacji. To wielka przygoda! Jeśli więc potraficie pływać, macie w sobie coś z odkrywcy i chcecie zasmakować podwodnego świata,  zapraszamy do naszej szkoły na kurs OWD. Pozwala on na uzyskanie certyfikatu, który jest niezbędny do korzystania z akwenów wodnych na całym świecie. Nauka nurkowania w naszej szkole przebiega w miłej atmosferze. Podczas zajęć dowiecie się, jak bezpiecznie nurkować do głębokości 18 metrów (a z czasem również głębiej). Certyfikowany kurs nurkowania PADI to potwierdzenie umiejętności, dzięki którym możesz cieszyć się bezpieczną, podwodną zabawą. Co ważne, uzyskany dokument pozwoli Ci na dalszą naukę w tej dyscyplinie.

Nauka nurkowania – doświadczenie jedyne w swoim rodzaju

Wysoka jakość szkoleń ISSF oraz PADI OWD i elastyczne podejście do potrzeb kursanta to nasze priorytety. U nas pod okiem profesjonalistów zdobędziesz niezbędny  certyfikat i dowiesz się m.in.:

  • jak prawidłowo pływać w sprzęcie nurkowym,
  • jakie są procedury bezpieczeństwa,
  • jak właściwie oddychać i poruszać się pod wodą,
  • poznasz znaki nurkowe,
  • i przekonasz się, że to świetna zabawa.

Małe grupy szkoleniowe sprawiają, że nauka u nas jest niezwykle przyjemna. Pozwala to nam także na indywidualne podejście do każdej osoby, która bierze udział w nauce. Nasza szkoła nurkowania prowadzi certyfikowane kursy OWD na wysokim standardzie. Jednocześnie oferujemy elastyczny grafik i gwarantujemy przyjazną atmosferę. Istnieje też możliwość ukończenia nauki i uzyskania certyfikatu PADI OWD w trakcie wyjazdu zagranicznego.

Kursy nurkowania Warszawa

Kursy nurkowe PADI

Kursy nurkowe PADI

Bardzo zależało nam na tym, aby zapewnić Wam jak najwyższy standard obsługi. Dlatego też nasz certyfikowany kurs nurkowania PADI, który odbywa się w Warszawie, został opracowany z troską o każdy detal. Zadbaliśmy o to, aby nauka nurkowania w naszej szkole była jedną z największych przygód w Waszym życiu. Zapewniamy, że możliwość odkrywania podwodnego świata dostarczy wielu wspomnień, które na długo pozostaną w pamięci. Podczas szkoleń najwięcej uwagi poświęcamy kwestiom dotyczącym bezpieczeństwa. W czasie przebywania pod wodą zawsze trzeba pamiętać o ogromnej odpowiedzialności – zarówno za siebie, jak i innych.

Decydując się na podstawowy, certyfikowany kurs nurkowania OWD, zyskujecie możliwość zdobycia wiedzy oraz umiejętności niezbędnych do poradzenia sobie w trudnych sytuacjach pod wodą. Nasza szkoła to miejsce, w którym będziecie mogli skorzystać z doświadczenia naszych instruktorów, a ponadto, jako dodatkowa atrakcja, zajęcia mogą być prowadzone na najgłębszym basenie w Europie – DeepSpot. Kursy nurkowania z certyfikatem PADI to propozycja dla osób, które często podróżują po świecie i bez względu na to, gdzie się znajdują, chciałby mieć przy sobie dokument uprawniający do skorzystania z oferty lokalnej bazy nurkowej.

Kursy nurkowania Warszawa

Kursy nurkowe ISSF