Szkoła, nauka, kursy nurkowania z certyfikatem - Warszawa

Kursy nurkowania
Podjęliście decyzję, że zaczynacie nurkować...
Czy wystarczy wypożyczyć sprzęt i wskoczyć do wody?

Oczywiście, że nie.

Dlaczego?

  • żadna baza nurkowa nie wypożyczy sprzętu nurkowi bez odpowiedniego certyfikatu.
  • nurkowanie ma być przyjemnością, a więc powinniście wiedzieć jak to się robi.
  • Najważniejsze – bez ukończenia odpowiedniego szkolenia i odpowiedniej świadomości łatwo o poważny wypadek, a tego raczej nikt nie chce.

Oferujemy Wam wszystkie szkolenia dostępne w PADI, czyli najpopularniejszej, największej i najbardziej rozpoznawalnej organizacji nurkowej na świecie. Zabawę rozpocząć trzeba od stopnia OWD (Open Water Diver), a dalsza ścieżka rozwoju już zależy od Was.

Kursy nurkowania Warszawa

Nurkowanie z certyfikatem

Kursy nurkowe PADI

Certyfikowany kurs nurkowania Warszawa

Kursy nurkowe PADI

Bardzo zależało nam na tym, aby zapewnić Wam jak najwyższy standard obsługi. Dlatego też nasz certyfikowany kurs nurkowania, który odbywa się w Warszawie, został opracowany z troską o każdy detal. Zadbaliśmy o to, aby nauka nurkowania była jedną z największych przygód w Waszym życiu. Zapewniamy, że możliwość odkrywania podwodnego świata dostarczy wielu wspomnień, które na długo pozostaną w pamięci. Podczas szkoleń najwięcej uwagi poświęcamy kwestiom dotyczącym bezpieczeństwa. W czasie przebywania pod wodą zawsze trzeba pamiętać o ogromnej odpowiedzialności – zarówno za siebie, jak i innych.

Decydując się na podstawowy kurs nurkowania, zyskujecie możliwość zdobycia wiedzy oraz umiejętności niezbędnych do poradzenia sobie w trudnych sytuacjach pod wodą. Nasza szkoła to miejsce, w którym będziecie mogli skorzystać z doświadczenia naszych instruktorów, a ponadto, jako dodatkowa atrakcja, zajęcia mogą być prowadzone na najgłębszym basenie w Europie - DeepSpot. Kursy nurkowania z certyfikatem PADI to propozycja dla osób, które często podróżują po świecie i bez względu na to, gdzie się znajdują, chciałby mieć przy sobie dokument uprawniający do skorzystania z oferty lokalnej bazy nurkowej.