Ractivate Kurs PADI
1 Widok

Jakiś czas temu udało Ci się skończyć kurs nurkowy OWD (lub inny podstawowy kurs innej organizacji), ale potem nie było czasu i okazji żeby zanurkować? Być może nie było odpowiedniej motywacji, a może brakowało dobrego partnera? To nieistotne, ważne ze twoje przerwa w nurkowaniu trwałą dość długo i dla takich osób został przygotowany program PADI ReActivate.

Jest to dobry sposób na odświeżenie praktycznych umiejętności, które trochę „zaśniedziały” przez brak ćwiczeń.

PADI ReActivate – jak wrócić do nurkowania

Program ReActivate składa się z 2 części:

  • Odświeżenie wiedzy teoretycznej dotyczącej nurkowania. Można to zrobić stacjonarnie u nas w centrum lub on-line w zależności od Twoich preferencji
  • Praktyka (czyli to co najważniejsze w nurkowaniu) – można zrobić to na basenie lub na wodach otwartych. Zdecydowanie lepiej przeprowadzić to na basenie, szczególnie dobrze do tego celu nadaje się DeepSpot, gdzie można w niezwykle komfortowych warunkach zanurkować na większa głębokość poćwiczyć pływalność. W trakcie części praktycznej kursu ReActivate będziemy ćwiczyć kluczowe umiejętności jak zdjęcie i założenie maski, uzyskanie neutralnej pływalności itp. oraz wszystko co Ty uważasz że potrzebuje powtórki.

Jeśli nurkujesz niezbyt często, ale nie potrzebujesz tak pełnego odświeżenia swojej wiedzy. Czujesz jednak że chciałbyś coś poćwiczyć. Chętnie Ci pomożemy – w tym właśnie celu prowadzimy indywidualne warsztaty nurkowe. Ich tematyka jest uzależniona od Twoich potrzeb. Czujesz potrzebę poćwiczyć pływanie żabką, a może zalewanie maski powoduje nadal dyskomfort? Skupimy się na tym co trzeba i będziemy ćwiczyć tyle ile trzeba 😊 aż poczujesz się komfortowa w tej kwestii. Takie warsztaty mogą być dobrym punktem wyjścia do rozpoczęcia kursu lub specjalizacji nurkowej rozszerzającej twoje umiejętności nurkowe i podnoszące Twój komfort.

Jeśli nie posiadasz swojego sprzętu, to nie musisz się tym martwić – w ramach kursu dostaniesz od nas cały potrzebny sprzęt nurkowy. Jeśli będziesz potrzebował coś kupić – oczywiście pomożemy ci w wyborze.

Zapraszamy Cię na zajęcia PADI ReActivate podczas których omówimy i przećwiczymy podstawowe zagadnienia które podniosą Twój komfort nurkowań. Dołożymy starań, aby Twoje kolejne zanurzenie sprawiło Ci mnóstwo przyjemności.

Odezwij się i umów się na zajęcia zajęcia ReActivate lub warsztaty. Tego typu zajęć nie mamy w naszym grafiku, tylko ustalamy je wg. Waszych potrzeb. Potrzebujemy jedno spotkanie w tym celu, więc czas się zawsze znajdzie 😉

 

Zajęcia